Pénzügyi aszisztens Állás

6 hónapja, 2 hete
Képek / Videók
Leírás
  • Pozíció típusa: Főállás

PÉNZÜGYI ASZISZTENS

Budapesti Cég IV. Kerületi irodájába Pénzügyi Aszisztens pozícióban állást hirdet:

A cégünk könyvelését önállő könyvelő és bérszámfejtő cég végzi. A Pénzügyi Aszisztens feladata többek között az anyagok könyvelő részére történő előkészítése, lefűzése,átadása  Alább részletezve.

Pénzügyi Aszisztens  feladatai:

Napi számlák kezelése

Bérszemfejtés előkészítése

Számlák kiállítása

Díjbekérők kiküldése

Postán érkező számlák lefűzése

Számlanyilvántartó vezetése

Kapcsolattartás a konyvelővel

Pénzügyi Aszisztens szembeni elvárások:

Pénzügyi, számviteli ismeretek

Előny, de nem feltétel:

"B" kategóriás jogostvány

Amit Cégünk kínál Önnek:

Versenyképes fix jövedelem

+ Motivácciós bonus rendszer - kiegészítő jutalékok

Családias munkakörnyezet

Akár hosszútávú foglalkoztatás

Cégünk dinamikusan fejlődik, amely köszönhető a fiatalos szemléletmódnak és a jó hangulatú munkakörnyezetnek (humorérzék elengedhetetlen)

Mottónk

Célunk egy irányba vezet, együtt, egymásért dolgozunk.

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levél kíséretével az alábbi e-mail címre: wisolmax@gmail.com

Bízunk benne, hogy hamarosan csapatunk új tagjaként üdvözölhetjük/ üdvözölhetünk!