Takarító állás

2 órája, 28 perce
Képek / Videók
Leírás
  • Pozíció típusa: Főállás

X. kerületi, magyarországi központú, gyógyszergyártással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat.

Feladatok:
- Az üzem takarítási utasításának megfelelően a különböző tisztasági fokozatú terek fertőtlenítő takarítása;
- Fertőtlenítőszerek elkészítése, takarító eszközök előírás szerinti tisztítása, szanitálása, sterilezése;
- A takarításhoz használt mopok előírás szerinti gyűjtése, mosodába szállítása;
- Műszak végén a dolgozók használt ruháinak összegyűjtése és az előírt gyűjtőhelyre szállítása.

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség, bármilyen szakmunkás bizonyítvány;
- Több műszak vállalása;

Amit kínálunk:
- Hosszútútávú lehetőség olyan munkahelyen ahol megbecsülnek;
- Széleskörü béren kívüli jutattási csomag;
- Emelt műszakpótlékok.

Küldje el önéletrajzát a richter@manpower.hu e-mail címre

Működési engedélyszám: 21721-1/2012, 21151-1/2012.