Látóhatár 1973 Június válogatás a magyar kulturális sajtóból megjelenik havonta jó állapotú belül foltokat nem láttam, kötés megtört borító kopottas kiadó : Akadémiai Kiadó , Budapest kiadás Éve : 1973 nyelve : Magyar azonosító : nincs neki típus : a...
Nincs Jobb a Rossz Időnél (Bogomil Rajnov) 1969 Albatrosz Könyvek sorozat jó állapotú belül foltokat nem láttam, két lap széle enyhén sérült mindkét előzéklapot a korábbi tulaj dedikálta, kötés megtört kívül a borító kopottas gerince sérült, lapélek ...
Kísértetek (Max von der Grün) 1983 kemény borítós szép állapotú díszborító és belül pár lap széle enyhén foltos előzéklapot a korábbi tulaj dedikálta, kötés megtört kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest kiadás Éve : 1983 , 14.100 példány eredeti címe ...
Irodalmi Szöveggyűjtemény 11. (Mohácsy Károly) 2018 szép állapotú foltokat nem láttam, pár lapon vannak enyhe jelölgetések tollal és filcel borítóra fólia van ragasztva kiadó : Krónika Nova Kiadó Kft. , Budapest kiadás Éve : 2018 nyelve : Magyar azon...
Magyar Nyelv és Kommunikáció 12. Tankönyv (2019) szerzők: Szabó Ágnes, Raátz Judit szép állapotú foltokat és firkákat nem láttam lapok teteje enyhén hullámos kiadó : Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet , Eger kiadás Éve : 201...