Gépészmérnök álláslehetőség!

Budapest
6 éve, 5 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Mérnöki munka, Építészet
Műszaki területen működő, magyarországi nagyvállalat, prototípus tervezéssel és gyártással, illetve automatizálással foglalkozó fejlesztési részlege számára keresünk budapesti munkavégzéssel, az alábbi pozícióba munkatársakat:
Senior Gépészmérnök/ Gépész fejlesztőmérnök

Amit kínálunk:

• Elérhető havi jövedelem bruttó 500.000 – 650.000,- Ft +juttatások

• Jól felszerelt labor és korszerű gépműhely

• Hosszú távú perspektíva és jövőkép

• Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet

• Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér

• Kiszámítható, tervezhető munkaidő

Feladatok:

• Mechatronikai jellegű egyedi automatizált célgépek tervezése, fejlesztése

• Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése

• Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel

• Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása

• Együttműködés a K+F csapattal (gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökök)
Elvárások:

• Gépészmérnöki végzettség (Bsc, Msc)

• Legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat

• Pro/E tervezőprogram magas szintű ismerete

• Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség

• Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés
Előnyök:

• Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat

• Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek

• Végeselem-analízis gyakorlati jártasság

• Egyéb 3D tervezőprogramok ismerete
Jelentkezni lehet a +36 20 264 4614-es telefonszámon vagy az ildiko.szervezes@gmail.com e-mail címen!

Elhelyezkedés
Budapest