Ingatlan Értékesítő Karrier!

Budapest
6 éve, 11 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Ingatlanos munka
Dolgozni akarsz? Keresed az új lehetőségeket? Csatlakozz a csapatunkhoz, és mi mindenben támogatunk téged céljaid eléréséhez! Szívesen csatlakoznál Te is a Duna House Ingatlan Hálózatba, mint ingatlanértékesítő?

Amennyiben elhiszed önmagadról, hogy átlagon felül tudsz teljesíteni, átlag feletti fizetést szeretnél és nem rémülsz  meg az emberekkel való foglalkozástól, akkor várunk Téged is csapatunkban.
Ha komoly céljaid vannak, akkor itt velünk, nálunk mindezt elérheted a Duna House Felső kispesti irodájában.

Ha neked még ismeretlen az ingatlanértékesítés világa, de váltani szeretnél? Mi nem hagyjuk, hogy eltévedj, várunk Téged, és jelentkezz!

TÉGED KERESÜNK, HA
Szeretnél fiatalos csapatban dolgozni.
Nem sajnálsz időt és energiát fektetni sikereid elérésébe.
Szeretsz kommunikálni emberekkel.
Szeretsz meggyőzni másokat.
Szeretsz a legjobbak közé tartozni

AMIT AJÁNLUNK

Stabil, hosszú távú munkalehetőség.
Hivatás mely biztos megélhetést hozhat.
Továbbképzések, tréningek által, a szakmai tudás folyamatos fejlesztése.
Csapatmunka, ahol számíthat a többiek együttműködésére és támogatására.
Előrelépési, fejlődési lehetőség – a Duna House Karrierprogram által.

CSAPATUNK TAGJAKÉNT FELADATAID
Eladásra kínált ingatlanok felmérése;
Az érdeklődök igényeinek meghatározása, kiszolgálása;
Kapcsolattartás az ügyfelekkel;
Adminisztrációs feladatok ellátása;
Tárgyalások, megbeszélések lebonyolítása;
Ha úgy érzed, ezeket mind akarod és az elvárásoknak is megfelelsz, akkor jelentkezz!

Küldd el fényképes önéletrajzod !

Kapcsolat a hirdetővel
  • Ráczkevi Zsuzsa

  • 0670408-mutasd

Elhelyezkedés
Budapest