Ezt a hirdetést archiválták.

PS: Víz-gáz-fűtés/ berendezés szerelő állás Németországban

Budapest Ludwigsburg, Baden-Württemberg
3 éve, 11 hónapja

  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Azonnali kezdési lehetőséggel keresünk egy remshaldeni partnercégünk számára, hosszú távra

berendezés- víz- gáz- fűtés- hűtés szerelő (f/n) munkavállalót.

Az Ön feladatai:

- vizes- és fűtésblokkok előkészítése és kiépítése rendszercontainerekben

Az Ön profilja:

- befejezett iskolai tanulmányok berendezésszerelőként, vagy víz-gáz-fűtésszerelőként.

- legalább 3 év szakmai tapasztalat

- megbízható és csapatjátékos

- jó német nyelvtudás

Amit mi kínálunk:

- egy biztos munkahely direkt szerződéssel

- bérezés a legattraktívabb tarifa szerződés (IGZ) szerint

- egy fair és személyes kapcsolat illetve intezív kapcsolattartás

Jelentkezését pdf-ben a [------] email címre, vagy facebookon, (Új Munka) várjuk.

Elhelyezkedés
Budapest

Ludwigsburg, Baden-Württemberg

Elhelyezkedés
Budapest