Telefonos állás/ Call center - tapasztalattal 2-3év

Budapest
6 éve, 11 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: IT, Telekommunikáció

Budapest, V. kerület

Akár rész/teljesmunkaidőben is! (9-17ig)
Feladatok:

Időpontok koordinálása, egyeztetése, beosztása

Ehhez tartozó adminisztratív munka
Elvárásom:

Min. középfokú végezttség

Fiatalos, magabiztos megjelenés, kiváló kommunikációs készség

Terhelhetőség, motivált ambiciózus személy
Amit kínálok:

Biztos hosszútávó munkalehetőség, akár iskola mellett is

Modern irodai környezet
Fizetés: megbeszélés alapján, kiemelkedő kereseti lehetőség
Hölgyek és Urak jelentkezését egyaránt várom!

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz elküldésével:

hr.laura03@gmail.com

Kapcsolat a hirdetővel
  • Márián Laura

Elhelyezkedés
Budapest