Víz- gáz- fűtésszerelő álláslehetőség azonnali kezdéssel Németországban!

Képek / Videók
Leírás
  • Pozíció típusa: Főállás

Lotus Personalservice GmbH, Altdorf/Landshut

Németországi munkaközvetítő, állásközvetítő cég

már meglévő és folyamatosan induló megbízásokhoz Munkatársakat keres a következő munkakörben:

Víz- gáz- fűtésszerelő munkakörben

Munkavégzés helye:

Németország/ Bajorország

Amit ajánlunk:

Határozatlan idejű német munkaszerződés, tehát munkavállalóként bejelentve cégünknél

Versenyképes bejelentett jövedelem

Biztos munkahely, kiszámítható munkaciklusok

Magyar nyelvű munkatárs általi támogatás

Szállás megszervezése

Amit elvárunk:

Német szakmai nyelvet, magát megértető szinten beszéli

Befejezett iskolai tanulmányok illetve releváns iskolai végzettség

Önálló, pontos, megbízható munkavégzés

Többéves munkatapasztalat,

B kategóriás jogosítvány

(Szállás megszervezése, helyi munkavégzés esetén)

Megbízhatóság és pontos munkavégzés elvárás, valamint a mindenkori átadott munkaeszközök felelősségteljes használata, valamint a munkajármű rendben tartása.

Jelentkezését kérem fényképes szakmai önéletrajzával küldje el e-mailben részünkre!

Tisztelettel,

Uitz V.

v.uitz@lotus-personalservice.de

Kapcsolat a hirdetővel
  • Uitz

  • +491622721098

Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

Elhelyezkedés
Budapest

Külföld
Bayern, Németország, EU