Víz- gáz- fűtésszerelő álláslehetőség azonnali kezdéssel Németországban!

Budapest Külföld Bayern, Németország, EU
6 éve, 9 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Leírás
Lotus Personalservice GmbH, Altdorf/Landshut
Németországi munkaközvetítő, állásközvetítő cég

már meglévő és folyamatosan induló megbízásokhoz Munkatársakat keres a következő munkakörben:

Víz- gáz- fűtésszerelő munkakörben

Munkavégzés helye:
Németország/ Bajorország

Amit ajánlunk:

Határozatlan idejű német munkaszerződés, tehát munkavállalóként bejelentve cégünknél
Versenyképes bejelentett jövedelem
Biztos munkahely, kiszámítható munkaciklusok
Magyar nyelvű munkatárs általi támogatás
Szállás megszervezése

Amit elvárunk:

Német szakmai nyelvet, magát megértető szinten beszéli
Befejezett iskolai tanulmányok illetve releváns iskolai végzettség
Önálló, pontos, megbízható munkavégzés
Többéves munkatapasztalat,
B kategóriás jogosítvány

(Szállás megszervezése, helyi munkavégzés esetén)

Megbízhatóság és pontos munkavégzés elvárás, valamint a mindenkori átadott munkaeszközök felelősségteljes használata, valamint a munkajármű rendben tartása.

Jelentkezését kérem fényképes szakmai önéletrajzával küldje el e-mailben részünkre!

Tisztelettel,

Uitz V.

v.uitz@lotus-personalservice.de

Kapcsolat a hirdetővel
  • Uitz

  • +491622-mutasd

Elhelyezkedés
Budapest

Külföld
Bayern, Németország, EU